خدمات

کلیه خدماتی که توسط شرکت یگانه ارتباطات پیشرو ارائه می گردد در چهارچوب چهار عنوان اصلی قرار می گیرد که این عنواین عبارتند از مجازی سازی، سیستم تلفنی هوشمند و ویپ ، مدیریت فن آوری اطلاعات ، امنیت شبکه و اطلاعات است.

1-مجازی سازی

بخشی از فعالیت شرکت در برگیرنده مجازی سازی سرور، مجازی سازی اپلیکشن و نرم افزار و در نهایت مجازی سازی دسکتاپ می باشد. خدمات مجازی سازی این شرکت توسط متخصصان حرفه ای این امر صورت می گیرد که می تواند اطمینان خاطر را برای شما به ارمغان آورد.توضیحات مربوط به هر بخش را می توانید از منوی سمت چپ انتخاب و مشاهده نمائید.

2- امنیت شبکه و اطلاعات

شرکت یگانه ارتباطات پیشرو از چند سال پیش تا کنون بدلیل اهمیت بسیار زیاد امینت توجه زیادی به این بخش داشته است و به همین دلیل زمان زیادی را برای دقیق تر شدن بروی امنیت ، هک و شناسایی تهدیدات صرف کرده است. امنیت شبکه بدلیل گسترده بودن دارای خدمات متنوعی می باشد که از جمله آن می توان به تست نفوذ ، مشاوره و اجرای پروژه های امنیت شبکه و همچنین برگزاری کلاس ها و کارگاه های آموزشی برای کارکنان و کارشناسان در این زمینه اشاره نمود. توضیحات مربوط به هر بخش را می توانید از منوی سمت چپ انتخاب و مشاهده نمائید.

 

3- مدیریت فن آوری اطلاعات

یکی از مشکلات و دغدغه های امروز واحد IT در سازمانهای امروزی نداشتن راهکار و روشی اجرایی برای مدیریت هر چه بهتر واحد در جهت اهداف کسب و کار می باشد. این مهم در سال های اخیر در کشور ما مورد توجه بیشتری قرار گرفته و شرکت ها و سازمانهای بزرگ هر کدام در پی یافتن راهی برای مدیریت درخواست ها ، مشکلات، نیروی انسانی و … می باشند. شرکت یگانه ارتباطات پیشرو افتخار دارد چندین سال است که در این زمینه بطوری جدی فعالیت کرده است و برای رفع این مشکل راهکاری مبتنی بر بهترین تجارب دنیا را ارائه می دهد. این راهکار ITIL نام دارد که آخرین نسخه آن در سال 2007 ارائه گردیده است. استاندارد ITIL  استانداری است که در تمامی دنیا برای مدیران IT شناخته شده است و شرکت بزرگی همچون IBM , HP, Microsoft و… از این استاندارد برای مدیریت درخواست ها و مشکلات مربوط به واحد IT از آن بهره می برند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از منوی سمت چپ زیر منوهای مربوط به این بخش را انتخاب و مشاهده نمائید.

 

4- ویپ و سیستم های تلفنی هوشمند

امروزه استفاده از سیستم های تلفنی مبتنی بر IP در دنیای فناوری اطلاعات مرسوم شده است. به همین خاطر شرکت های زیادی راهکارهای متنوعی را برای اجرا و پیاده سازی این زیر ساخت ارائه داده اند. یکی از این راهکارها که در دنیا نیز شهرت خاصی پیدا کرده است نرم افزار کد باز یا همان opensource استریسک می باشد. این نرم افزار بصورت رایگان عرضه می شود و برنامه نویسان و متخصصین بسیاری اقدام به توسعه آن کرده اند. از قابلیت های خوبی که این سیستم در اختیار شما قرار می دهد می توان به یک مرکز تلفن پیشرفته اشاره کرد که کمتر نظیر آن را می توانید در محصولات دیگر سخت افزاری و نرم افزاری پیدا کنید و همچنین فکس سرور قدرتمند ، چت سرور ،ایمیل سرور، قابلیت برقراری تماس تصویری و کنفرانس صوتی و تصویری آن اشاره نمود. از مهمترین خصوصیات این سیستم می توان به قابلیت توسعه و برنامه نویسی بروی آن اشاره نمود که شما می توانید نرم افزار های اختصاصی خود را بروی آن توسعه دهید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از منوی سمت چپ زیر منوهای مربوط به این بخش را انتخاب و مشاهده نمائید.

 

سرفصل های خدمات یپکو

راهکارهای مبتنی بر ویپ voip

هک و امنیت شبکه

مدیریت IT

مجازی سازی


آیا نیاز به راهنمایی بیشتری دارید؟

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز از طریق ایمیل و یا در ساعات اداری شرکت از طریق تلفن با همکاران ما تماس گرفته و مسائل و مشکلات خود را با ما در میان بگذارید. برای کسب آگاهی از اطلاعات تماس از منوی تماس با ما بالای صفحه اقدام نمائید.

آیا نیاز به تست و دمو دارید؟

از آنجائیکه سعی شرکت براین است تا حداکثر اطمینان مشتریان را قبل از خرید برآورده نماید در صورتیکه نیاز به تست و بازدید از نرم افزارها و یا راهکارهای مطرح شده دارید با ما تماس گرفته و نسبت به دریافت دمو حضوری و یا آنلاین اقدام نمائید. برای کسب آگاهی از اطلاعات تماس از منوی تماس با ما بالای صفحه اقدام نمائید..