امروزه استفاده از سیستم های تلفنی مبتنی بر IP در دنیای فناوری اطلاعات مرسوم شده است. به همین خاطر شرکت های زیادی راهکارهای متنوعی را برای اجرا و پیاده سازی این زیر ساخت ارائه داده اند. یکی از این راهکارها که در دنیا نیز شهرت خاصی پیدا کرده است نرم افزار کد باز یا همان opensource استریسک می باشد. این نرم افزار بصورت رایگان عرضه می شود و برنامه نویسان و متخصصین بسیاری اقدام به توسعه آن کرده اند.

از قابلیت های خوبی که این سیستم voip در اختیار شما قرار می دهد می توان به یک مرکز تلفن پیشرفته اشاره کرد که کمتر نظیر آن را می توانید در محصولات دیگر سخت افزاری و نرم افزاری پیدا کنید و همچنین فکس سرور قدرتمند ، چت سرور ،ایمیل سرور، قابلیت برقراری تماس تصویری و کنفرانس صوتی و تصویری آن اشاره نمود.

از مهمترین خصوصیات این سیستم می توان به قابلیت توسعه و برنامه نویسی بروی آن اشاره نمود که شما می توانید نرم افزار های اختصاصی خود را بروی آن توسعه دهید. بدین ترتیب شما می توانید تلفنبانکی هوشمند و اختصاصی مطابق با نیاز های خود داشته باشید و از دیتابیس های خود اطلاعات مورد نیاز کاربر را واکشی نموده و به کاربر تلفنی خود اعلام و همچنین می توانید اطلاعاتی را از کاربر دریافت و در دیتابیس خود آن را درج نمائید.

برای راهکارهای مبتنی بر voip می توانید از نرم افزارهای کاربردی زیر بهره ببرید

تلفنبانک هوشمند

مرکز تلفن مبتنی بر ip

آیا نیاز به راهنمایی بیشتری دارید؟

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز از طریق ایمیل و یا در ساعات اداری شرکت از طریق تلفن با همکاران ما تماس گرفته و مسائل و مشکلات خود را با ما در میان بگذارید. برای کسب آگاهی از اطلاعات تماس از منوی تماس با ما بالای صفحه اقدام نمائید.

آیا نیاز به تست و دمو دارید؟

از آنجائیکه سعی شرکت براین است تا حداکثر اطمینان مشتریان را قبل از خرید برآورده نماید در صورتیکه نیاز به تست و بازدید از نرم افزارها و یا راهکارهای مطرح شده دارید با ما تماس گرفته و نسبت به دریافت دمو حضوری و یا آنلاین اقدام نمائید. برای کسب آگاهی از اطلاعات تماس از منوی تماس با ما بالای صفحه اقدام نمائید..