به جمع ما بپیوندید

اگر فرد متخصص و خلاقی هستید و به دنبال یک محیط دوستانه، فعال و پویا می‌گردید و دوست دارید کارهای خلاقانه و نوآورانه در سطح جهانی انجام دهید، به ما بپیوندید.

چرا باید با ما همکاری کنید!؟

add-user (1)

شرکت ما فضایی دوستانه و آرام دارد و فقط جای افراد حرفه‌ای و فعال است که دوست دارند دور از حاشیه باشند و کارهای بزرگ انجام بدهند.

give

ما برای کار عالی و حرفه‌ای ارزش زیادی قائل هستیم و دوست داریم افراد تیم درآمدی عالی داشته باشند و برای این موضوع خودمان را مسئول می‌دانیم.

education

ما همیشه دنبال پیشرفت و بهبود کارها هستیم. اینجا جایی برای افراد جسور و چالشی است که از حل مسائل پیچیده لذت می‌برند.

هر تیمی قصه‌ای دارد...

داستان ما از پائیز 1390 و با همکاری چند دوست و همکار قدیمی شروع شد. وقتی که می خواستیم تغییری در ارائه خدمات فناوری اطلاعات در استان بوجود آوریم ولی پس از 9 ماه از شروع فعالیت، نه تنها نتوانستیم تغییری ایجاد کنیم بلکه همه سرمایه‌مان را از دست دادیم و خیلی زود فهمیدیم که ابتدا باید نگرش خودمان را تغییر دهیم.

 

از اینجا بود که به خدا توکل کردیم و تغییر را از تابستان 1391 آغاز کردیم. کسب و کارمان را در سطح کشور گسترش دادیم و با شرکت های بزرگی در زمینه بانکداری، نفت، گاز، دارو و غیره وارد همکاری شدیم. خیلی زود فهمیدیم که پس از هر شکستی یک موفقیت بزرگتری قرار گرفته است و باعث شد هر سال بهتر از سال پیش کار را پیش ببریم. در همه این سال ها شکست‌هایمان مقدمه‌ای شدن برای فتح قله‌هایی که هرگز انتظارشان را نداشتیم.

 

این قصه همچنان ادامه دارد و ما به مدد الهی این راه را تا رسیدن به بی نهایت ادامه خواهیم داد…

تیم‌های کاری ما

  • فروش
  • بازاریابی
  • پشتیبانی
  • توسعه نرم‌افزار
  • اداری و مالی
  • مدیریت